Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Integracja logistyczna -

Nawigacja

Integracja logistyczna

Integracja logistyczna

15.05.2014

ZESTAWIENIE POTENCJAŁU LOGISTYCZNEGO
CENTRALNEGO OŚRODKA SZKOLENIA STRAŻY GRANICZNEJ
im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego

dostępnego do wspólnego wykorzystania przez formacje podległe MSW zawartego w Wytycznych Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31.12.2008r.w zakresie integracji zaplecza logistycznego Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu.

Obiekty gospodarki transportowej:

  1. Garaże;
  2. Stacja obsługi;

Wyłączone z użytkowania do końca 2017 r. z powodu termomodernizacji.

Obiekty sportowe:

1. Hala sportowa: płyta główna - przeznaczenie ogólnosportowe o wymiarach pełnego boiska do piłki ręcznej, możliwość gry w piłkę siatkową i koszykówkę. Hala posiada zaplecze sanitarne (szatnie, natryski, wc). 

.

2. Basen pływacki:

  • długość niecki 12,60m szerokość 5,60m.
  • głębokość od 1,40m do 2,60m
  • możliwość korzystania z basenu jednorazowo przez 12 osób.

DSCF7727

 

3. Boczna płyta boiska sportowego. Spełnia rolę miejsca rekreacji sportowej.

Obiekty szkoleniowe:

1. Strzelnica.

Strzelnica kryta posiadająca oś 4 stanowiskową z salą szkoleniowo - instruktażową oraz pomieszczeniem z systemem do symulacji strzelań (system elektroniczny SCAT). 

Strzelnica przeznaczona do prowadzenia strzelania z:

  • broni krótkiej centralnego i bocznego zapłonu w kalibrach do 11,43 mm ( pistolety i rewolwery o energii do 1000 J),
  • pistoletów maszynowych o kalibrach do 9 mm i o energii do 1000 J (tylko do strzelania ogniem pojedynczym),
  • broni gładkolufowej długiej typu strzelba powtarzalna o kalibrze 12/76 mm o energii do 1800 J ( strzelanie tylko na skrajnym stanowisku nr 4)
  • broni pneumatycznej

2. Sale konferencyjne, sale narad, świetlice.COSSG posiada zaplecze dydaktyczne w postaci sal wykładowych i konferencyjnych w tym:a) 24 sale o ilości miejsc do 40 osób;b) 6 sal o ilości miejsc do 100 osób;c) 1 aula o ilości miejsc do 200 osób.

4polikl 3polik1pol 2poli

Pozostałe obiekty:

1.Baza noclegowa.Ośrodek posiada możliwość kwaterowania w 3 budynkach internatowych o łącznej ilości miejsc 254, w pokojach 2,3, i 4-osobowych (z łazienką) wyposażonych w nowy sprzęt.

 

 5polikli6poliklin19bk19 -1bk
 
 
2. Pomieszczenia poligraficzne.Poligrafia COSSG dysponuje urządzeniami poligraficznymi do wykonania powielania niewielkich nakładów, wydruków publikacji branżowych w formie broszur, książek (również w kolorze). Posiada możliwość bindowania i foliowania dokumentów.

 

 
 

3. Stołówka.

W oparciu o obiekty kuchni Ośrodka istnieje możliwość zagwarantowania całodziennego wyżywienia w ramach zasadniczej normy wyżywienia "SZ" (szkolnej). Wyżywienie jest realizowane w systemie 4 posiłków (śniadanie I i II, obiad i kolacja). Dział żywnościowy posiada od 2005 roku wdrożony i certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności FSMS wg normy PN-EN ISO 22000.

20130709bk7poliklini

Udokumentowanie współpracy w zakresie integracji zaplecza logistycznego Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu:Porozumienia zawierane zgodnie z Wytycznymi z dnia 31.12.2008r Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie integracji zaplecza logistycznego Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu.Udokumentowanie współpracy w zakresie integracji zaplecza logistycznego Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu:

do góry