Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Elementy fotografii połączone z  kreatywnym tworzeniem projektów graficznych - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Elementy fotografii połączone z  kreatywnym tworzeniem projektów graficznych

Ewelina Sienkiewicz
18.09.2023

W dniach  11 - 15 września br. Gabinet Komendanta Głównego Straży Granicznej zorganizował w COSSG w Koszalinie drugą edycję warsztatów dla osób realizujących zadania z fotografii i grafiki komputerowej.

Podczas pięciu dni szkolenia uczestnicy mieli możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej, ucząc się o różnych rodzajach i technikach fotografii oraz sprzęcie fotograficznym. Nie tylko poszerzano umiejętności techniczne, ale przede wszystkim rozwijano kreatywność, eksplorując różne style i tematy fotograficzne. Bardzo istotnym celem było poznanie aparatu wraz ze wszystkimi jego funkcjami, zapoznanie się z fotografowaniem w trybie manualnym, poddanie swoich zdjęć ocenie przez grupę uczestników oraz możliwość zadawania pytań i wymiana doświadczeń. 

 

 

Ważnym elementem zajęć było również tworzenie projektów graficznych promujących formację. Uczestnicy zapoznawali się lub rozwijali znajomość warsztatu graficznego w oparciu o proste technologie graficzne, które można stosować w każdych warunkach. 

 

 

do góry