Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Majowy start kursów doskonalących z zakresu Excela - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Majowy start kursów doskonalących z zakresu Excela

Ewelina Świtała
01.06.2021

W dniach 17-21.05.2021 i 24–28.05.2021 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej, po czternastomiesięcznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną, przeprowadzono w tym roku pierwszą i drugą edycję kursu doskonalącego „Zastosowanie Excela w logistyce".

Kursy były adresowane do funkcjonariuszy i pracowników realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciach uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy z Morskiego, Podlaskiego, Nadwiślańskiego, Nadbużańskiego, Karpackiego i Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Komendy Głównej SG i Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej.

Podczas tygodniowego pobytu w COSSG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych w zakresie wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowane były również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia przeprowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry