Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Uroczyste pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Uroczyste pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę

Ewelina Świtała
24.07.2020

24 lipca 2020 r. w Sali Tradycji Polskich Formacji Granicznych Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę pracownika naszej Szkoły– Pani Grażyny Bednarskiej.

Pani Grażyna Bednarska była związana z Ośrodkiem od 10 października 1994 r., zajmując stanowiska: starszej księgowej w Wydziale Techniki i Zaopatrzenia, starszej księgowej i specjalisty w Wydziale Finansów, a następnie kierownika Sekcji Księgowości i Rozliczeń w Wydziale Finansów oraz Pionie Głównego Księgowego.

Pani Grażyna Bednarska podczas realizowania swoich obowiązków służbowych zawsze wykazywała się sumiennością i ogromnym zaangażowaniem. Za wzorową pracę na rzecz Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej została uhonorowana Brązowym Krzyżem Zasługi, Medalem Honorowym „Za zasługi dla Związku Zawodowego Pracowników Cywilnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji” oraz Odznaką Pamiątkową COSSG.

W momencie przejścia na emeryturę osiągnęła ponad 39 lat stażu zawodowego, z czego ponad 25 lat w Straży Granicznej.

Podczas uroczystego pożegnania Komendant płk SG dr Piotr Boćko podziękował Pani Grażynie Bednarskiej za wkład pracy wniesiony na rzecz naszego Ośrodka, rzetelność i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz przekazał życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

do góry