Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Pożegnanie wieloletniego pracownika - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Pożegnanie wieloletniego pracownika

Mariusz Makara
26.06.2020

W dniu dzisiejszym Komendant płk SG dr Piotr Boćko pożegnał wieloletniego pracownika naszej Szkoły Pana Marka Wiśniewskiego, który z Ośrodkiem związany był od początku jego istnienia.

Pan Marek Wiśniewski realizował obowiązki w Wydziale Techniki i Zaopatrzenia na stanowisku konserwatora urządzeń technicznych. Wcześniej związany był z Bałtyckim Oddziałem Straży Granicznej, dlatego staż pracownika w formacjach granicznych wyniósł łącznie niespełna 29 lat.
Pan Marek Wiśniewski, zarówno przez przełożonych, jak i swoich współpracowników, postrzegany był jako osoba niezwykle uczynna, sumienna i zaangażowana w wypełnianie powierzonych obowiązków.
Podczas dzisiejszego pożegnania, Komendant Ośrodka podziękował Panu Markowi Wiśniewskiemu za ogrom pracy wniesiony na rzecz naszej Szkoły, rzetelność i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz przekazał mu życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

do góry