Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Najnowsza publikacja w kwartalniku „Człowiek i dokumenty” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Najnowsza publikacja w kwartalniku „Człowiek i dokumenty”

Mariusz Makara
05.06.2020

W najnowszym 56 numerze kwartalnika Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych „Człowiek i dokumenty”, kolejne - 42 spotkanie z nowatorskim spojrzeniem na dokumenty jakimi są paszporty. W bieżącym wydaniu autorka cyklu artykułów ppłk SG Monika Krucińska zaprasza czytelnika na antypody do Australii aby wspólnie odkryć nieznany,południowy ląd.

Australia mityczna, pradawna kraina Aborygenów, czerwonych piasków, pustynnych szlaków, dziwnych stworzeń, bezkresnych równin i niecodziennej roślinności… W artykule oprócz informacji na temat budowy i zabezpieczeń dokumentu znajdziemy także szereg ciekawostek na temat historii państwa, jego mieszkańców i ich zwyczajów. Ppłk SG Monika Krucińska od ponad 10 lat na łamach czasopisma publikuje swoje artykuły przyczyniając się tym samym do szerzenia wiedzy na temat zabezpieczeń i symboli zawartych w dokumentach podróży.

do góry