Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie V edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

V edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce”

Agnieszka Zarębska
13.03.2020

W dniach 09 - 13.03.2020 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyła się piąta w tym roku edycja kursu doskonalącego „Zastosowanie Excela w logistyce”.

Kurs był adresowany do funkcjonariuszy i pracowników realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciu uczestniczyło 16 funkcjonariuszy i pracowników Podlaskiego, Nadwiślańskiego i Nadbużańskiego Oddziału SG, Komendy Głównej SG oraz Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej. Podczas tygodniowego pobytu w COSSG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych w zakresie wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowane były również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia prowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry