Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie XII edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

XII edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce”

Mariusz Makara
13.12.2019

W dniach 09-13.12.2019 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyła się dwunasta edycja kursu doskonalącego „Zastosowanie Excela w logistyce”.

Kurs był adresowany do funkcjonariuszy i pracowników realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciu uczestniczyło 9 funkcjonariuszy i pracowników Morskiego, Warmińsko - Mazurskiego, Podlaskiego i Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Podczas tygodniowego pobytu w COSSG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych w zakresie wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowane były również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia prowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry