Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Uroczyste pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Uroczyste pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę

Mariusz Makara
26.08.2019

23 sierpnia 2019 r. w Sali Tradycji Polskich Formacji Granicznych Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę pracownika naszej Szkoły – Pana Juliana Machniewskiego.

Pan Julian Machniewski był związany z naszym Ośrodkiem od 4 czerwca 1997 r., i przez okres ponad 22 lat pracował w Wydziale Techniki i Zaopatrzenia, niezmiennie pozostając sumiennym i zaangażowanym w wypełnianie obowiązków pracownikiem. Łączny staż pracy Pana Juliana Machniewskiego ze wszystkimi okresami zatrudnienia wyniósł 39 lat i 29 dni.

Uroczystego pożegnania w imieniu własnym, kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników Ośrodka dokonał Komendant COSSG w/z ppłk SG Arkadiusz Urlich, dziękując za całokształt pracy wykonywanej na rzecz COSSG, za rzetelność, dokładność i sumienność w realizowaniu codziennych obowiązków.

do góry