Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie XV Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Nożnej - wyniki - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

XV Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Nożnej - wyniki

Mariusz Makara
27.08.2019

 

GRUPA A A1 A2 A3 A4 A5 A6 PUNKTY BRAMKI RÓZNICA BRAMEK MIEJSCE
ZDOBYTE STRACONE

A1
Nadbużański OSG

  9:0 4:0 9:0 14:2 3:1 15 39 3 +36 I

A2
Centrum Szkolenia SG

0:9   1:1 2:3 1:2 0:9 1 4 24 -20 VI

A3
Podlaski OSG

0:4 1:1   2:5 6:0 0:3 4 9 13 -4 IV

A4
Niezależny Samorządny Związek Zawodowy SG

0:9 3:2 5:2   4:2 1:6 9 13 21 -8 III

A5
Centralny Ośrodek Szkolenia SG

2:14 2:1 0:6 2:4   0:7 3 6 32 -26 V

A6
Morski OSG

1:3 9:0 3:0 7:0 6:1   12 26 4 +22 II

 

GRUPA B B1 B2 B3 B4 B5 B6 PUNKTY BRAMKI RÓŻNICA BRAMEK MIEJSCE
ZDOBYTE STRACONE

B1
Bieszczadzki OSG

  3:1 4:1 4:0 3:0 2:0 15 16 2 +14 I

B2
Karpacki OSG

1:3   3:0 6:0 4:0 4:2 12 18 5 +13 II

B3
Nadodrzański OSG

1:4 0:3   1:3 1:6 5:3 3 8 19 -11 V

B4
Warmińsko – Mazurski OSG

0:4 0:6 3:1   2:4 2:0 6 7 15 -8 IV

B5
Nadwiślański OSG

0:3 0:4 6:1 4:2   0:1 6 10 11 -1 III

B6
Śląski OSG

0:2 2:4 3:5 0:2 1:0   3 6 13 -7 VI

 

MECZE O MIEJSCA 5-12

(III A) 

 
 

V MIEJSCE - Nadwiślański OSG (2)

VI MIEJSCE - Niezależny Samorządny Związek Zawodowy SG (1)

(III B) 

 
   

(IV A)

 
 

VII MIEJSCE - Warmińsko – Mazurski OSG (2)

VIII MIEJSCE - Podlaski OSG (1)

(IV B) 

 
   

(V A) 

 
 

IX MIEJSCE - Nadodrzański OSG (12)

X MIEJSCE - Centralny Ośrodek Szkolenia SG (1)

(V B) 

 
   

(VI A ) 

 
 

XI MIEJSCE - Centrum Szkolenia SG (3)

XII MIEJSCE - Śląski OSG (1)

(VI B) 

 

 

MECZ O MIEJSCE III

Karpacki OSG                 

 
 

III MIEJSCE - Morski OSG (1)                                

IV MIEJSCE - Karpacki OSG (5)

Morski OSG

 

 

PÓŁFINAŁ I FINAŁ

PÓŁFINAŁ 1 (A I) - Nadbużański OSG
(4:0)

   
 

FINAŁ: Nadbużański OSG                      
(1:0) 

 

PÓŁFINAŁ 1 (B II) - Karpacki OSG
(0:4)

 

              I MIEJSCE -  Bieszczadzki OSG            

 

II MIEJSCE - Nadbużański OSG  

 

 

PÓŁFINAŁ 2 (B I)- Bieszczadzki OSG
(2:1)

 
 

FINAŁ: Bieszczadzki OSG
(0:1)

 

PÓŁFINAŁ 2 (A II) - Morski OSG
(1:2)

   


 

do góry