Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie IX edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

IX edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce”

Ewelina Świtała
19.07.2019

W dniach 15-19.07.2019 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyła się dziewiąta edycja kursu doskonalącego „Zastosowanie Excela w logistyce”.

Kurs był adresowany do funkcjonariuszy i pracowników realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciu uczestniczyło 16 funkcjonariuszy i pracowników Warmińsko - Mazurskiego, Podlaskiego, Nadwiślańskiego, Nadbużańskiego i Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej oraz Komendy Głównej Straży Granicznej.  

Podczas tygodniowego pobytu w COSSG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych w zakresie wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowane były również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia prowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry