Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie VIII edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

VIII edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce”

Agnieszka Zarębska
13.05.2019

W dniach 06-10.05.2019 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyła się ósma edycja kursu doskonalącego „Zastosowanie Excela w logistyce”.

Kurs był adresowany do funkcjonariuszy i pracowników realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciu uczestniczyło 13 funkcjonariuszy i pracowników Morskiego, Podlaskiego i Nadbużańskiego Oddziału SG oraz Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Kętrzynie i Centralnego Ośrodka Szkolenia SG w Koszalinie. Podczas tygodniowego pobytu w COSSG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych w zakresie wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowane były również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia prowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry