Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Szkolenie specjalistyczne - Operator Zautomatyzowanego Systemu Radarowego Nadzoru - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Szkolenie specjalistyczne - Operator Zautomatyzowanego Systemu Radarowego Nadzoru

Mariusz Makara
05.04.2019

W dniach 01 – 04.04.2019 roku w COSSG w Koszalinie odbyło się szkolenie specjalistyczne „Operator Zautomatyzowanego Systemu Radarowego Nadzoru”.

Szkolenie prowadzili: ppłk SG Marek PIÓRKOWSKI, ppłk SG Adam GRYCZMAN i kpt. SG Paweł PALONEK przy wsparciu merytorycznym i technicznym– st.chor.szt. SG Marcina Zięby i plut. SG Tomasza Pietrzyka - funkcjonariuszy Morskiego Oddziału SG. Grupa szkoleniowa liczyła 6 funkcjonariuszy z Morskiego Oddziału SG, którzy pełnić będą funkcje operatora systemu ZSRN.

Szkolenie realizowane było w trybie mieszanym, składającym się z dwóch części. Pierwsza to zaliczenie części e-learningowej dostępnej w sieci Intranet. Wynik pozytywny z testów końcowych poszczególnych lekcji był warunkiem przystąpienia do drugiej części, która została zrealizowana w Zapasowym Centralnym Ośrodku Nadzoru ZSRN w  COSSG w Koszalinie.

do góry