Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie I edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

I edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowanie Excela w logistyce”

Agnieszka Zarębska
29.01.2019

W dniach 21-25.01.2019 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyła się pierwsza w tym roku edycja kursu doskonalącego „Zastosowanie Excela w logistyce”.

Kurs był adresowany do funkcjonariuszy i pracowników SG, realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciu uczestniczyło 12 funkcjonariuszy i pracowników Podlaskiego, Nadbużańskiego i Bieszczadzkiego Oddziału SG, Komendy Głównej SG oraz Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG i Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Podczas tygodniowego pobytu w COSSG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych w zakresie wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowane były również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia prowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry