Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Pożegnanie wieloletniego pracownika - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Pożegnanie wieloletniego pracownika

Agnieszka Zarębska
29.08.2018

29 sierpnia 2018 r. p.o. Komendant Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie płk SG dr Piotr Boćko pożegnał wieloletniego pracownika naszej Szkoły Panią Elżbietę Drzewińską, która z Ośrodkiem związana była od początku jego istnienia.

Pani Elżbieta Drzewińska realizowała obowiązki na stanowisku technika, starszego technika w Wydziale Łączności i Informatyki oraz starszego referenta Kancelarii Jawnej Wydziału Ochrony informacji. Wcześniej związana była z Bałtycką Brygadą Wojsk Ochrony Pogranicza, Bałtyckim Oddziałem Wojsk Ochrony Pogranicza i Bałtyckim Oddziałem Straży Granicznej, dlatego staż pracownika w formacjach granicznych wyniósł łącznie ponad 41  lat. Podczas uroczystego pożegnania płk SG dr Piotr Boćko podziękował odchodzącej za wkład pracy wniesiony na rzecz naszego Ośrodka, rzetelność i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz przekazał życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

do góry