Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę

Mariusz Makara
09.05.2018

9 maja 2018 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Jolanty Rutkowskiej.

Wieloletnia pracownica naszego Ośrodka rozpoczęła pracę zawodową w formacjach granicznych w 1978 r. Pracowała w Bałtyckiej Brygadzie Wojsk Ochrony Pogranicza, następnie w Bałtyckim Oddziale WOP, w Bałtyckim Oddziale Straży Granicznej, a od 1 czerwca 1992 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej.

Przez cały okres zatrudnienia w COSSG była związana z Wydziałem Techniki i Zaopatrzenia, Wydziałem Prezydialnym oraz z Zakładem Organizacji Dydaktyki, niezmiennie pozostając sumiennym i zaangażowanym w wypełnianie obowiązków, pracownikiem.

Dzisiaj Pani Jolanta Rutkowska pożegnała się z Ośrodkiem kończąc swą pracę na stanowisku Zespołu Metodyki Szkolenia, Analiz i Ewidencji Zakładu Organizacji Dydaktyki.

Podczas dzisiejszej uroczystości Pani Jolanta Rutkowska otrzymała serdeczne podziękowania od p.o. Komendanta COSSG – płk. SG dr. Piotra Boćko. Komendant, w imieniu własnym, kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników COSSG przekazał ww. wyrazy szacunku i uznania za lata efektywnej pracy na rzecz Ośrodka, podziękował za obowiązkowość i rzetelne podejście do wykonanych obowiązków.

W momencie przejścia na emeryturę Pani Jolanta Rutkowska osiągnęła ponad 41 lat i 5 miesięcy stażu zawodowego, z czego ponad 33 lata nabyła pracując w formacjach granicznych.

do góry