Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Spotkanie w Pałacu Prezydenckim - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Spotkanie w Pałacu Prezydenckim

Agnieszka Zarębska
10.03.2018

8 marca br. z okazji Dnia Kobiet w Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda spotkała się z kobietami służb i formacji mundurowych.

Pierwsza Dama podkreśliła, że kobiety do stereotypowo męskich zawodów wnoszą profesjonalizm, umiejętność podejmowania trafnych decyzji, gotowość do poświęceń, cierpliwość, dokładność, a także typową kobiecą empatię wobec drugiego człowieka. Życzyła również wszystkim uczestniczkom spotkania , aby miały odwagę realizować swoje marzenia zarówno te zawodowe, jak i te dotyczące życia osobistego, a także, żeby zawsze spotykały się z szacunkiem, na który naprawdę zasługują. Podziękowała również za poświęcenie i ofiarność na służbie. Spotkanie swoją obecnością  zaszczycił również Prezydent RP Andrzej Duda, który złożył funkcjonariuszkom najlepsze życzenia.

Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej reprezentowała mjr SG Dagmara Podraza - Olech.

Fot. KGSG

 

do góry