Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Warsztaty dla uczestników Projektu „Metodyka szkoleń e-learningowych” w ramach Programu „Leonardo da Vinci”. - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Warsztaty dla uczestników Projektu „Metodyka szkoleń e-learningowych” w ramach Programu „Leonardo da Vinci”.

11.02.2014

W dniu 10 lutego 2014r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie odbyły się warsztaty dla uczestników Projektu „Metodyka szkoleń e-learningowych” w ramach Programu „Leonardo da Vinci” będącego komponentem Programu „Uczenie się przez całe życie”.

Leo1

Celem spotkania było przybliżenie uczestnikom projektu wiadomości dotyczących kultury Francji, w której zrealizowana zostanie wymiana doświadczeń z zakresu tworzenia kursów w formie e-learningu. Uczestnicy udadzą się w kwietniu br. do Państwowego Instytutu ds. Szkoleń Policji w Clermont - Ferrand we Francji, gdzie w ramach wspólnych zajęć z przedstawicielami Policji francuskiej omówione zostaną zasady tworzenia, zarządzania oraz ewaluacji przedsięwzięć realizowanych w formie e-learningowej.

Podczas warsztatów przedstawiono Clermont-Ferrand, jego położenie oraz najciekawsze miejsca warte obejrzenia. Ponadto uczestnicy warsztatów zapoznali się z podstawowym słownictwem m.in. zwrotami grzecznościowymi w języku francuskim.

Warsztaty były również elementem podsumowania realizacji dotychczasowych zadań i określenia dalszych czynności związanych z realizacją projektu.

  • 2014/02/rozne_Leo1.jpg
    2014/02/rozne_Leo1.jpg
do góry