Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Wyróżnienia dla funkcjonariuszy COSSG z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa. - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Wyróżnienia dla funkcjonariuszy COSSG z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa.

Agnieszka Zarębska
28.11.2017

22-26 listopada 2017 roku to „Dni Honorowego Krwiodawstwa w Polsce”. Z tej okazji, 23 listopada w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczysta Akademia.

Honorowe krwiodawstwo to szczególna misja społeczna, czyniona w głębokiej odpowiedzialności zasługująca na najwyższe wyróżnienie – tak o krwiodawcach mówiono na spotkaniu. Podczas Akademii wręczono odznaczenia i wyróżnienia dla krwiodawców zrzeszonych w regionalnych Klubach HDK PCK za działalność i propagowanie honorowego krwiodawstwa. Wśród wyróżnionych byli funkcjonariusze Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej: płk SG Krzysztof Muzyczuk, kpt. SG Andrzej Sieniuć, por. SG Tomasz Bechler i chor. szt. SG Marcin Paluszek. Wszystkim honorowym krwiodawcom służącym i pracującym w Straży Granicznej składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz aby ich godna naśladowania postawa zawsze spotykała się z należytym uznaniem i szacunkiem. 

do góry