Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Pożegnanie wieloletniego pracownika COSSG - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Pożegnanie wieloletniego pracownika COSSG

Agnieszka Zarębska
27.11.2017

27 listopada 2017 r. odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Alicji Lewandowskiej. Wieloletnia pracownica naszego Ośrodka rozpoczęła pracę zawodową w COSSG w 1997 r.

Przez cały okres zatrudnienia była związana z Wydziałem Techniki i Zaopatrzenia, niezmiennie pozostając sumiennym i zaangażowanym w wypełnianie obowiązków, pracownikiem.

Pani Alicja Lewandowska pożegnała się z Ośrodkiem kończąc swą pracę na stanowisku specjalisty Referatu Budownictwa Sekcji Infrastruktury Wydziału Techniki i Zaopatrzenia.

Podczas dzisiejszej uroczystości Pani Alicja Lewandowska otrzymała serdeczne podziękowania od Komendanta COSSG w/z płk SG dr. Piotr Boćko. Komendant, w imieniu własnym, kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników COSSG przekazał ww. wyrazy szacunku i uznania za lata efektywnej pracy na rzecz Ośrodka. Obecni na uroczystości funkcjonariusze podziękowali Pani Alicji Lewandowskiej za rzetelne podejście do wykonanych obowiązków oraz złożyli jej najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za wieloletnią współpracę.

 

do góry